Konspirátoři

„…že se blíží termín plánované světové vlády v roce 2030, pro niž dobrým důvodem je klimatická změna.“

Blogger si po sobě ještě jednou přečetl poslední větu článku aby se ujistil, že v ní nejsou žádné chyby. Byla to samozřejmě jen formalita, protože on žádné chyby nikdy nedělal. Všechny ty komentáře pod články, které napadaly jeho gramatiku, byly jen pokusy vládních organizací o zdiskreditování jeho práce. Proto je taky důkladně a pravidelně promazával.

Z vedlejší místnosti se ozvalo prásknutí dveří následované sýpavým dýcháním. Blogger se zaklonil v kolečkovém křesle, aby se podíval kdo z kamarádů se vrátil v takovém spěchu, a naskytl se mu pohled na Aktivistu, který se opíral rukama o kolena a lapal po dechu.
„Už po tobě zase jdou?“ zeptal se Blogger zvědavě.

„Jenom…huf…ochranka…huf…z Alberta,“ vysoukal ze sebe Aktivista a přesunul se ke gauči, na který se vyčerpaně rozvalil. „Nechápou, že se je snažíme chránit. Vždyť ty čárový kódy znehodnocujou i jejich jídlo!“ postěžoval si znaveně.

„Budeme muset dostat do oběhu víc orgonitů, aby se to vyrušilo,“ ozval se od svého stolku Pokladník. „Už jsem dohodnul další dodávku. Ale někdo s nimi bude muset vyrazit do terénu,“ dodal a významně se podíval na Nováčka, který zrovna v kuchyňce doléval rozprašovače. Ten se zatvářil zkroušeně.

„Fakt musim? Minule sem nic neprodal a ještě mě strčili do Botiče.“
„No vidíš!“ nenechal se odbýt Pokladník, „Nejenom, že jsi nabral zkušenosti, ale ještě jsi se otužoval. Podle mě jsi ideální kandidát…“

Jeho motivační proslov přerušil zvonek u dveří.

„Mě nedostanou!“ vyjekl Aktivista a šipkou se vrhl za gauč. Ostatní konspirátoři nejistě pohlédli ke vchodu.
„…na otevření těch dveří,“ dokončil Pokladník a pokynul Nováčkovi. Ten chvíli vypadal, že se pokusí něco namítnout, ale poté se odevzdaně vydal ke dveřím a vzal za kliku.

„Brej den! Mám tady zásilku pro pana Křepelku.“ pozdravil ho bujarým hlasem chlápek v kurýrské bundě. „Bydlí tu ještě?“


Konspirátoři jsou ti jediní, kteří znají pravdu. Pouze jim byla odhalena všechna tajemství, která jsou běžným smrtelníkům skryta. Jen oni vědí, že Ilumináti vládnou celému světu a manipulují naše mysli pomocí chemtrails, negativního vlnění z mobilních telefonů a toho nejďábelštějšího nástroje – čárových kódů, známých také jako “Satanovy brány”.
Na Konspirátorech tak leží těžké břemeno ochrany lidstva pomocí rozprašovačů, Orgonitu a hlavně hromady alobalu.

Na skupinku ve hře čekají hádanky, šifry a samozřejmě i nějaké ty konspirační teorie 😉

Ukázkové archetypy:
Dané archetypy si můžete upravit dle svých preferencí, nemusejí být obsazeny všechny nebo si můžete vytvořit váš vlastní.

Blogger
Svět se musí dozvědět pravdu a v internetovém věku už jsou noviny a letáky věcí minulosti. Vyzbrojen klávesnicí je nebezpečím pro všechny tajné organizace!

Aktivista
Je revírem je Praha. Jeho tempo je naštěstí vyšší než tempo ostrahy. Jeho protivníky jsou chemtrails, čárové kódy, wi-fi hotspoty, mobilní telefony, satelitní antény, voda z kohoutku…

Pokladník
Orgonity, rozprašovače a pozitivní krystaly se samy neprodají, a ani tak osvícený spolek jako tento nemůže žít jen ze světla a vody. Protože do ní vláda přimíchává látky na ovlivňování mysli, samozřejmě.

Nováček
Přidal se nedávno a zatím se teprve učí rozeznávat mraky od chemtrails. Čím víc se toho ale od kamarádů dozvídá o skrytých nástrahách světa okolo, tím víc je zděšený.

Odborník
Chodící encyklopedie všech konspiračních teorií, od Roswellu po HAARP. Na všechno má názor a jeho zkušenému oku neunikne žádná Zednářská finta.

Hermit
Moc nechodí ven. Teda, spíš vůbec nechodí ven. Co je to “ven”? A proč by tam měl člověk chodit? Vždyť tam je všechno to škodlivé záření a vlnění a chemikálie a vládní špioni a…

Psychouš
Drž se vode mě dál! Všechno vim! Ještě včera si měl modrý voči, a dneska sou sytě azurový! Ale mě jen tak nedostaneš ty Illuminátská zmije!